RSS
Чорнобаївський сайт
Офіційний сайт смт.Чорнобай. Я люблю своє рідне містечко!
Работу предлагаю Главная страніца Работа нужна Услуги предлагаю Софт Услуги нужны
Офіційний сайт Чорнобай Чорнобай робота Чорнобай послуги

КохайтесьБільш особистий погляд, що таке кохання?

Інакше трактують це незбагненне почуття літератори, Девід Г. Лоуренс писав: Дозвольте собі закохатися. Якщо ви ще цього не зробили, ви марнуєте життя. Французький романіст Марсель Пруст, який вважається одним із найвизначніших у царині любовного роману, сказав: Кохання вкрай суб'єктивне. Ми зазвичай не кохаємо реальних людей, а тільки тих, кого витворила наша власна уява. Антуан де Септ-Екзюпері, автор Маленького принца, зауважив: Життя нас вчить, що кохання не полягає у спогляданні одне одного, а в тому, щоб обоє дивилися в одному напрямку.

   Важко знайти майстра слова, який би влучніше висловився на цю тему, за великого співця кохання Вільяма Шекспіра, У комедії Сон літньої ночі він писав: «Ще ніколи не чув і не читав - в історії чи в казці, - щоб рівний був шлях щирого кохання», а в «Двох веронцях» прозвучала така думка: «Підпорою в коханні є надія». А ще в одній комедії, Як вам це подобається , він називає кохання безумством.

   Але не тільки митці чи мислителі мають цікаві думки стосовно кохайня. Коли я запитую: «Що таке кохання? на своїх семінарах, кожен учасник має власні міркування на цю тему, Двадцятидворічна Керол пояснила;  Це коли "смокче під ложечкою" і водночас безперервно усміхаєшся. Тридцятидворічна Райан описала це в такий спосіб: Любов - це пристрасть, відчуття сили, страху, збудження і збентеженості. Крісті, якій сорок з лишком років, якось несміливо пояснила: Любов  це коли знаєш без слів, що потрібно коханій людині . А її подруга Меггі додала Це немов ріка, що струменить між двома серцями.

   Кілька моїх улюблених дефініцій кохання я почув від дітей, Коли восьмирічну Ребекку запитали: Що означає кохання?, вона відповіла: Коли мою бабусю зламав артрит, вона більше не могла згинатися і фарбувати нігті на ногах. Тому відтоді це щоразу робить мій дідусь, незважаючи на те що його руки теж почав викручувати артрит. Оце кохання. Чотирирічний Біллі висловився більш образно: Людина, яка тебе любить, навіть інакше вимовляє твоє ім'я. Йому (імені - перекл.) ніби тепло в неї в ротику. Малий, хоч і запальний, восьмирічний Кріс не надто добирав кучеряві фрази: Любов - це коли мама зустрічає тата, від якого тхне потом, а вона все одно каже, що він ліпший за Роберта Редфорда.

Продовження, стадії кохання.Яку пору року ви найбільше полюбляєте?
Всего ответов: 40
Реклама на сайті Чорнобай - 063-878-77-71 Ковка Киев
Найближчі населені пункти до селища міського типу    Чорнобай: Ви власник цих сайтів, пропоную співпрацю! м. Золотоноша20 км
смт. Оржиця29 км
м. Черкаси32 км
смт. Драбів34 км
смт. Новооржицьке48 км
м. Гребінка50 км
с. Великі Липняги56 км
м. Сміла59 км
м. Лубни61 км
Понеділок
12.04.2021
07:40

[ Управління профілем ]
Онлайн радио

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачів онлайн:
На сайті Чорнобай були:

Ремонт компютерів настройка та устаноака систем, програм та антивірусів, створення рефератів, дипломних, курсових, робіт.Банери та дизайн. Створення сайтів Черкаси - Чорнобай тел. - 063 - 878 - 77 - 71 - 096 - 180 - 12 - 12
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic License.