RSS
Чорнобаївський сайт
Офіційний сайт смт.Чорнобай. Я люблю своє рідне містечко!
Работу предлагаю Главная страніца Работа нужна Услуги предлагаю Софт Услуги нужны
Офіційний сайт Чорнобай Чорнобай робота Чорнобай послуги

Стадії коханняСтадії кохання.

Дати визначення коханню - надскладне завдання, бо воно не річ, яку можна мати чи принаймні роздобути, як, наприклад, велике розкішне ліжко. Чи глибокий басейн, у який можна собі пірнути. Кохання - це процес, який відбувається за або без твоєї участі, плюс емоції та фізичне збудження, що цей процес супроводжують. Сам процес закохування проходить чотири стадії, кожна з яких плавно переходить у наступну: взаємний потяг, входження в контакт, близькість та взаємна відповідальність. На першій стадії головну роль відіграє фізичний потяг, спричинений невербальними сигналами, що кожен з нас подає у формі особистого ставлення, фізичних даних та одягу - тобто зовнішнього вигляду загалом. Наступні три стадії стосуються, здебільшого, інтелектуального чи емоційного потягу, розгортання ближчих відносин та переходу до більш довірчих стосунків. І знаєте що? Найчастіше це все починається з погляду чи посмішки, Першим кроком у формуванні будь-яких нових взаємин є наявність потягу. Коли його немає, сподіватися на стосунки - марна справа. Ми, представники людського роду, все своє життя оцінюємо одне одного: особливо коли йдеться про незнайомих нам людей. Це в самій нашій природі. Миттєву оцінку, яку ми даємо людині, з котрою щойно познайомились, можна назвати реакцією «бийся або тікай». Це, щоправда, трохи хибне визначення, бо насправді є ще третій тип реакції, а саме народження потягу. Кожна нова зустріч містить якусь небезпеку або шанс. Наш мозок блискавично приймає рішення: «Ця людина друг чи ворог? Якийсь шанс для мене чи загроза? Приваблива чи відразлива?» Кожен із нас має свої ідеали та вподобання, більшість з яких були сформовані під впливом виховання, засобів інформації, батьків та однолітків. У присутності одних людей ми відчуваємо загрозу, інших - спантеличення, а треті - притягують, мов магніт. Щоправда, на загал, нас тягне до тих, хто, як нам здається, відповідає нашим власним ідеалам та вподобанням. 

   Якщо двоє людей зустрілись і відчули взаємний потяг, чудово. Тепер шлях вторований для наступного етапу на довгій дорозі до кохання: входження в контакт. Подаєте не ті сигнали чи промовляєте не ті слова, і все руйнується, не встигши вибудуватися, навіть коли потенціал для стосунків величезний. А надішлете відповідні сигнали чи скажете правильні слова, і контакт налагоджено легко і гладко. Тепер час рухатися до наступного етапу: іти на зближення. Власне тут треба людину спершу розговорити, а потім постійно підтримувати її бажання спілкуватися. 

   Існують два різновиди близькості: емоційна та сексуальна. Темою наших статей буде переважно емоційна близькість. За виключенням кількох прийомів залицяння з легким сексуальним підтекстом, на яких ми згодом зупинимося, те, як ви вестимете своє статеве життя, вирішувати вам. Емоційної близькості досягають шляхом використання невербальних сигналів, таких як тривалий зоровий контакт та випадковий дотик один до одного, а також особливим стилем розмови, що називають саморозкриттям, тобто такою бесідою, в якій ви розкриваєтесь перед іншою людиною. Дедалі більше розкриваючись одне перед одним, кожен з вас з'ясовуватиме дрібні, але істотні деталі характеру іншого, які згодом трансформуються у відчуття одного цілого. А звідси перехід до етапу, коли в партнерів з' являється почуття обов'язку одне перед одним, таке ж природне, як інстинкт самозбереження. Фактично, це ідентичні поняття. Це, власне, той момент, коли вам обом стає зрозуміло, що ви вже не самотні, а єдине ціле з коханою людиною, та відповідальні одне за одного, а отже, відчуваєте повнокровність життя.

Продовження, нас жахає самотність.В які ігри ви полюбляєте грати?
Всего ответов: 29
Реклама на сайті Чорнобай - 063-878-77-71 Ковка Киев
Найближчі населені пункти до селища міського типу    Чорнобай: Ви власник цих сайтів, пропоную співпрацю! м. Золотоноша20 км
смт. Оржиця29 км
м. Черкаси32 км
смт. Драбів34 км
смт. Новооржицьке48 км
м. Гребінка50 км
с. Великі Липняги56 км
м. Сміла59 км
м. Лубни61 км
Вівторок
13.04.2021
02:01

[ Управління профілем ]
Онлайн радио

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачів онлайн:
На сайті Чорнобай були:

Ремонт компютерів настройка та устаноака систем, програм та антивірусів, створення рефератів, дипломних, курсових, робіт.Банери та дизайн. Створення сайтів Черкаси - Чорнобай тел. - 063 - 878 - 77 - 71 - 096 - 180 - 12 - 12
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic License.