RSS
Чорнобаївський сайт
Офіційний сайт смт.Чорнобай. Я люблю своє рідне містечко!
Работу предлагаю Главная страніца Работа нужна Услуги предлагаю Софт Услуги нужны
Офіційний сайт Чорнобай Чорнобай робота Чорнобай послуги

 Доброго всім  вечора чи дня, я познайомлю вас з панеллю управління в системі юкоз, почнемо ознайомлення з верхньої частини меню скріншот №1 (скріншот це знімок екрана) зустрічаємо першого нашого винуватиця "общее" нам зустрічається Головна сторінка "Главная страница", тут ви розумієте що це головна сторінка панелі управління, потім ваше доменне ім'я, ім'я сервера "имя сервера" потрібно записати щоб ви мали змогу при трудностях з вашим сайтом звернутися  за допомогою до вашого хостинг-провайдера  , таке буває коли ваш сайт не працює, і також записати IP сервер вашого адреса.
   Наступний крок це - налаштування "настройки" в настройках ми маємо - основні налаштування "общие настройки". Основні налаштування нам дають назва вашого сайта, потрібно придумати назву вашого сайта, URL адреса вашого сайта - тобто ваш домен його вже змінити не вийде, тож обираючи домен віднесіться до цього сумлінно, дизайн сайта тут система UCOZ дає нам можливість вибрати дизайн, тобто вже створенні шаблони сайтів, при виборі і зміні шаблона тобто дизайна сайта,   не забуваємо у самому низу при виборі вже шаблона зберігати свій дизайн. Язик сайта і язик панелі управління, тут я думаю зрозуміло, панель управління українською поки-що на даний момент не буває. Наступне це участь сайта в рейтингу, просто вибравши категорію, на що розрахований сайт, короткий опис і ви братимете участь в рейтингу,  це дає змогу також для розкрутити сайт. Як що вам потрібний конструктор то ви не знімаєте галочку, як що він вам потрібний то знімаєте галочку, про конструктор буде написана стаття, але все по порядку. Хто онлайн дає змогу бачити користувачів ті які вже зареєстровані. Тут в основному все що я вам можу розповісти, а інше я думаю ви самі розберетесь.
   Наступне що я вам розповім це - дизайн цьому саме більше буде приковано уваги, тож стаття буде писатись по мірі можливості.      
Панель управління юкоз
Скрін №1
Панель управління


Вам подобається житти в смт.Чорнобай?
Всего ответов: 34
Реклама на сайті Чорнобай - 063-878-77-71 Ковка Киев
Найближчі населені пункти до селища міського типу    Чорнобай: Ви власник цих сайтів, пропоную співпрацю! м. Золотоноша20 км
смт. Оржиця29 км
м. Черкаси32 км
смт. Драбів34 км
смт. Новооржицьке48 км
м. Гребінка50 км
с. Великі Липняги56 км
м. Сміла59 км
м. Лубни61 км
Вівторок
13.04.2021
01:52

[ Управління профілем ]
Онлайн радио

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачів онлайн:
На сайті Чорнобай були:

Ремонт компютерів настройка та устаноака систем, програм та антивірусів, створення рефератів, дипломних, курсових, робіт.Банери та дизайн. Створення сайтів Черкаси - Чорнобай тел. - 063 - 878 - 77 - 71 - 096 - 180 - 12 - 12
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic License.