RSS
Чорнобаївський сайт
Офіційний сайт смт.Чорнобай. Я люблю своє рідне містечко!
Работу предлагаю Главная страніца Работа нужна Услуги предлагаю Софт Услуги нужны
Офіційний сайт Чорнобай Чорнобай робота Чорнобай послуги

Хто зможе стати вашою другою половинкоюХто зможе стати вашою "другою половинкою"?

Уявімо, що вам довелося б провести решту життя у човні. Човен широкий, і щоб його тримати на плаву і в русі, потрібно посадити двох людей на весла. Ви й ще один весляр мусили б узгодити курс, швидкість та темп руху і, не нарікаючи, пильнувати свій бік човна. Не дійшовши такої згоди, ви кружляли б на місці до запаморочення. 3 огляду на всі ці обставини, немає сумніву, що ви б дуже прискіпливо обирали партнера для такої подорожі. 

   Човен - своєрідна алегорія романтичних стосунків, і далеко не кожен зможе виконувати роль партнера. Передусім, необхідно знайти людину, яка прямує тим самим курсом, з якою ви знаходите спільну мову і котра водночас здатна надихати і підбадьорювати, коли "йти" не лишається сил. На шляху буде чимало компромісів, чимало ситуацій, коли доведеться звеселяти, підбадьорювати та заспокоювати одне одного, мужньо зносити нарікання і скиглення, дбати про спільну безпеку, долати бурі, тішитися сонцем, налагоджувати дружні стосунки з іншими людьми, оберігати одне одного і поступатися місцем новим пасажирам. Коли так багато залежить від вашого правильного вибору, природна, що ви не відразу знайдете відповідну для вас людину. 

   Веслуючи у парі й рухаючи човна вперед, синхронізуючи кожен порух весла - кожен зі свого боку, - ви будете разом зростати і розвиватися. 3 партнером, якого ви оберете, вам має бути цікаво; під час подорожі він мусить допомогти вам відкрити очі на нові речі, сприйняти нові ідеї й невпинно розширювати свої горизонти. Ви мусите знайти того, хто розуміє і доповнює вас, хто в дечому на вас схожий, але відмінний в багато чому іншому. Ви мусити знайти свою половинку, що доповнюватиме вас, і зробити все, щоб закохати її чи його в себе. 
Продовження, ключ до серця


Коли у вас є вільний час щоб завітати на цей сайт?
Всего ответов: 27
Реклама на сайті Чорнобай - 063-878-77-71 Ковка Киев
Найближчі населені пункти до селища міського типу    Чорнобай: Ви власник цих сайтів, пропоную співпрацю! м. Золотоноша20 км
смт. Оржиця29 км
м. Черкаси32 км
смт. Драбів34 км
смт. Новооржицьке48 км
м. Гребінка50 км
с. Великі Липняги56 км
м. Сміла59 км
м. Лубни61 км
Вівторок
13.04.2021
03:12

[ Управління профілем ]
Онлайн радио

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачів онлайн:
На сайті Чорнобай були:

Ремонт компютерів настройка та устаноака систем, програм та антивірусів, створення рефератів, дипломних, курсових, робіт.Банери та дизайн. Створення сайтів Черкаси - Чорнобай тел. - 063 - 878 - 77 - 71 - 096 - 180 - 12 - 12
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic License.