RSS
Чорнобаївський сайт
Офіційний сайт смт.Чорнобай. Я люблю своє рідне містечко!
Работу предлагаю Главная страніца Работа нужна Услуги предлагаю Софт Услуги нужны
Офіційний сайт Чорнобай Чорнобай робота Чорнобай послуги

Принцип доповнення

Принцип доповнення.

Коли люди навколо нас, які перебувають у тривалих міцних і насичених стосунках, висловлюються на кшталт: «Вона дає мені відчуття повноцінності» або «Ми створені одне для одного», у всіх цих твердженнях простежується одне і те саме обидва партнери привносять у стосунки якості, яких позбавлений інший а в парі у них виходить більше, аніж проста «сума складених доданків». Такі пари підтверджують, що вони доповнюють взаємні протилежності психологічно, і власне сам факт протилежності виявляється вирішальним чинником для успіху їхніх взаємин. Пам'ятаєте слова Сократа: «У своєму об' єкті кохання ми шукаємо і прагнемо бачити те, чого самі позбавлені»

   Здебільшого дружба ґрунтується на тому, що нас вабить до схожих людей: «Кулик кулика бачить здалека». Зрозуміло, у друзях ми не шукаємо своїх клонів і можемо бути дуже різними в багатьох речах, але в чомусь дуже істотному ми стоїмо на одних засадах, чи, йдеться про спільні цінності, коло інтересів, звички, політичні переконання, культурні уподобання чи  будь що інше. Загалом, що більше у нас спільного, то легше нам знайти спільну мову. 

   Той самий елемент подібності - необхідний атрибут романтичних взаємин. Підтвердження цього знаходимо всюди довкола: ті, що воліють, проводити час, на, повітрі, горнуться до собі подібних; інтелектуали гуртуються з інтелектуалами, заможні й знамениті тяжіють до таких самих тощо. Нам комфортно, коли поруч спільні за духом. Чим більше у вас точок дотику, тим довірливіші зав'язуються взаємини. Бо, врешті-решт, значно легше-гармонійно співїснувати з людиною, з якою маєш спільні підходи і цілі стосовно грошей, успіху, виховання дітей тощо. Голлівудські баєчки про мільйонерів, які роблять своїми обраницями покоївок і живуть з ними в щасті й, злагоді довгі роки, можливо, й інтригують та зворушують до сліз, але як що у вас на меті - міцне і тривке кохання, все не так просто. 

   Але самої спорідненості та приязності недостатньо для повноцінних романтичних взаємин. Необхідне ще щось, зовсім інший рівень, який би забезпечив нову динаміку, зростання та насиченість стосунків. Ось ці речі можливі лише за наявності протилежності. 

   Партнери з різними темпераментами доповнюють одне одного. Скажімо, якщо ви імпульсивний, самовпевнений та напористий тип, вам, можливо, найкраще підійде хтось поступливий, але той, хто водночас пройматиметься  вашою енергією.  Давайте  поглянемо як це було в одній реальній ситуації. 

   Алан, з яким я познайомився на одному зі своїх семінарів кілька років тому, - кмітливий, симпатичний молодик,тридцяти: з лишком років, обіймає посаду начальникй відділу кадрів у великій компанії. Він морально готовий до створення сім'ї. У минулому Алан зустрічався із багатьма стильними красивими жінками, успішними у професійному плані (одна з них вела радіо-шоу, інша керувала компанією з випуску комп'ютерних  програм), але хоча він з великим ентузіазмом сприймав нові стосунки, ті щоразу чомусь вичерпувались буквально за кілька місяців. І тут Алан зустрів Сару. Вона доволі миловидна, як відзначають друзі Алана, але навіть приблизно не «дотягує» до тих писаних красунь. з якими колись зустрічався Алан. Та й робота в неї не така вже й престижна: вона працює помічником менеджера у невеличкому готелі. 

   - А проте, - каже Алан, - з першої зустрічі вона дала мені відчути, що я якийсь особливий. Її машина вийшла з ладу просто посеред траси, і я зупинився їй допомогти. І вона це належно оцінила. - Він засміявся: - Будь-яка з дівчат, з якими я зустрічався раніше, напевно, послала б мене подалі, сказавши, що сама собі дасть раду. 

   Невдовзі Алан пересвідчився: за що б вони разом не брались, у нього незмінно потроювалась енергія, і, крім того, вона делікатно давала йому відчути, що розуміє, хто тут задає тон, а цього він ніколи не відчував з жодною з колишніх подруг. Вони запевняли, що кохають, але його не полишало відчуття, що на рівні підсвідомому вони змагаються з ним, навіть у дрібницях. Із Сарою усе було по-іншому, і він закохувався все більше, що також було вперше. 

   - Це може видатися дивним, але таке відчуття, що ми створені одне для одного. 

   - Чим таким наділена Сара, що відрізняє її від інших!  - запитав я Алана. 

Він відповів, не задумуючись: 

   - Вона дає мені стимул. Відчуття таке, наче я міг би завоювати світ.

   - А ще що? запитав я.

   - Гаразд. Опишу в трьох словах; вона кмітлива, вдумлива, - тут він зробив коротку паузу, - і вона має шик. 

   - Шик 

   - Так. Вона завжди гарно одягнена і в неї особлива манера триматися. Так трапилося, що я познайомився із Сарою особисто десь місяць по тому, коли Алан запросив нас із Венді прогулятися вчотирьох під вітрилом. Ми кинули якір у якійсь бухточці, і під час приготування обіду в нас із Сарою видалася хвилинка поспілкуватися. 

   - Здається, все у вас із Аланом ще як по маслу, - зауважив я. 

   - Поки що все ніби добре.

Посміхнувшись про себе, я поцікавився; - Ну і як вам це вдалося? 

   - Алан - неймовірна людина. Він встигає одразу робити кілька справ, але все одно знаходить час розважитися і насолодитися життям - як оце сьогодні. 

   - То вас це привернуло до нього? 

   - Ну, мені це в ньому дуже подобається, але, фактично, не воно дало поштовх моїм почуттям. Того дня, коли ми познайомилися, він допоміг мені з авто, і я наполягла на тому, щоб пригостити його кавою на знак вдячності. Закінчилося все тим, що ми понад годину пробазікали, що найцікавіше, про політику, оскільки саме тоді відбувалися вибори. А він надзвичайно уважно вислухав усі мої міркування, а потім поставив кiлька серйозних запитань. І справді, він був дике вродливим і дотепним і все таке. інше, тому, - мабуть, важко в це повірити, - я відчула, що він мене сприймає серйозно, зовсім не так, як мої колишні кавалери. Власне з цієї миті й почалося закохування в нього.

   Алан задовольнив певну потребу Сари -  він дав їй відчути себе тямущою, інтелектуалкою та повноцінною, а Сара  у свою чергу, дала Алану стимул і змусила його відчути себе розумним та сильним. Подарувавши себе одне одному, вони відповіли на запитання, що до того залишалися відкритими.

Впродовж усього життя ми чуємо, що протилежності взаємопритягуються. Чи дійсно це так? Якщо коротко, то відповім: «інколи». Іноді нас тягне до того, хто є абсолютно іншим - він може бути набагато молодшим чи старшим, відчайдушнішим чи вїдповідальнішим, але дуже ймовірно, що невдовзі хтось один вирішить, що вам не по дорозі покине човна, прирікаючи другого весляра кружляти на місці. Нерідко такі контакти стаються в перехідний період у житті, тобто коли ми, з тих чи інших причин, прагнемо вирватися з усталеного способу життя. Деякий час ми насолоджуємося контрастом, який дає зміна. Люди з відповідальним характером можуть приходити в екстаз, опинившись поруч із власником шаленої та палкої вдачі; а запеклі богемні натури можуть на деякий час угамовуватися поруч із правильними та порядними. Але з плином часу стосунки розвиваються, відмінності партнера сприймаються все більше як недоліки, що треба виправляти. І ми намагаємося надати партнеру бажаної для нас форми 

- зазвичай до болю схожої на нас. 

Продовження, Спершу пізнай себе


Які ігри розміщувати на сайті?
Всего ответов: 23
Реклама на сайті Чорнобай - 063-878-77-71 Ковка Киев
Найближчі населені пункти до селища міського типу    Чорнобай: Ви власник цих сайтів, пропоную співпрацю! м. Золотоноша20 км
смт. Оржиця29 км
м. Черкаси32 км
смт. Драбів34 км
смт. Новооржицьке48 км
м. Гребінка50 км
с. Великі Липняги56 км
м. Сміла59 км
м. Лубни61 км
Понеділок
12.04.2021
08:37

[ Управління профілем ]
Онлайн радио

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачів онлайн:
На сайті Чорнобай були:

Ремонт компютерів настройка та устаноака систем, програм та антивірусів, створення рефератів, дипломних, курсових, робіт.Банери та дизайн. Створення сайтів Черкаси - Чорнобай тел. - 063 - 878 - 77 - 71 - 096 - 180 - 12 - 12
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic License.