RSS
Чорнобаївський сайт
Офіційний сайт смт.Чорнобай. Я люблю своє рідне містечко!
Работу предлагаю Главная страніца Работа нужна Услуги предлагаю Софт Услуги нужны
Офіційний сайт Чорнобай Чорнобай робота Чорнобай послуги

Кохання

Спершу пізнайте себе.

Більшість людей на запитання, що вони прагнуть знайти в потенційному супутнику життя, зазвичай починають перераховувати чесноти: «неабияке почуття гумору»«невичерпна енергія й авантюрна вдача» або навіть класичне «він високий, смуглявий та вродливий». Але ми б значно виграли, якби не зосереджували увагу на потенційному партнері, а натомість на власній особі і, зокрема, на тому, як ми почувалися б поруч із цим ідеальним партнером. Як я вже згадував у вступі, насправді ми не закохуємося в людину, ми закохуємося в почуття, які ця людина збурює в нас, коли вона поруч. Власне це мали на увазі Алан та Сара. І він, і вона перебувають на «сьомому небі», коли поруч чи навіть коли всього лише думають одне про одного. 

   Аби збагнути, що необхідно для відчуття повноцінних стосунків, замисліться над цими простенькими запитаннями 

1. Ви вважаєте себе більшою мірою раціональною чи емоційною людиною? 

2. Як би ви себе охарактеризували: екстравертом чи інтровертом? 

   Відповідаючи на ці запитання, Сара вибрала «раціональна» та «інтровертна», а Алан - «раціональний»та «екстравертний». В одному вони схожі, як горошинки в стручку, в іншому - повні протилежності, але гармонійні протилежності. 

   За допомогою таблиці і ви зможете краще збагнути власну особистість і з'ясувати, який саме тип людини найоптимальніше доповнить вас. Правильні чи хибні відповіді годі шукати, отож керуйтеся інтуїцією. Почніть з того, що відкиньте визначення, які однозначна не характеризують вас, тоді вивчіть решту і обміркуйте, які з них найкраще пасують до вас. У тому квадраті може бути один чи два пункти, які вам не підходять, але ви на них не зважайте. Не все мусить ідеально підходити. І пам'ятайте, це те, що ви самі думаєте про себе. Будьте чесними із собою. Ніхто, крім вас, про це не дізнається. 

Таблиця 1


Яку музику полюбляєте?
Всего ответов: 45
Реклама на сайті Чорнобай - 063-878-77-71 Ковка Киев
Найближчі населені пункти до селища міського типу    Чорнобай: Ви власник цих сайтів, пропоную співпрацю! м. Золотоноша20 км
смт. Оржиця29 км
м. Черкаси32 км
смт. Драбів34 км
смт. Новооржицьке48 км
м. Гребінка50 км
с. Великі Липняги56 км
м. Сміла59 км
м. Лубни61 км
Вівторок
13.04.2021
01:32

[ Управління профілем ]
Онлайн радио

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачів онлайн:
На сайті Чорнобай були:

Ремонт компютерів настройка та устаноака систем, програм та антивірусів, створення рефератів, дипломних, курсових, робіт.Банери та дизайн. Створення сайтів Черкаси - Чорнобай тел. - 063 - 878 - 77 - 71 - 096 - 180 - 12 - 12
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic License.