RSS
Чорнобаївський сайт
Офіційний сайт смт.Чорнобай. Я люблю своє рідне містечко!
Работу предлагаю Главная страніца Работа нужна Услуги предлагаю Софт Услуги нужны
Офіційний сайт Чорнобай Чорнобай робота Чорнобай послуги

КоханняЯк примусити покохати себе за 90 хвилин і назавжди.

Чи дійсно можна розпалити полум'я кохання за 90 хвилин або навіть менше? І чому саме 90 хвилин, а не 27 чи цілих 6 годин? Як безглуздо та примітивно, подумає не один читач. Але чи це справді так?  Довідалися, що всі ми, фактично, вирішуємо, подобається нам хтось чи ні в межах перших двох секунд зустрічі. А вже за 90 секунд наше перше враження закладає підвалини тривалих взаємин - товариських, ділових чи романтичних. Чи усвідомлюють свою силу так звані «комунікативно обдаровані» особистості, на кшталт тих, що, увійшовши до кімнати з незнайомими людьми, зав'язують із будь-ким розмову моментально заінтриговують - жестами і манерою спілкувачся подають такі сигнали, у відповідь на які всі присутні миттєво переймаються до них довірою і симпатією та почуваються психологічно комфортно у їхньому товаристві? Довідавшись, як  їм це вдається, ви теж зможете створювати таке перше враження. 

   У дружбі чи бізнесі ці чудодійні 90 хвилин можуть покласти блискучий початок взаєминам. За сприятливих умов, якщо обоє «посилатимуть» відповідні сигнали:і висловлюватимуться певним способом у потрібний момент, такі стосунки можуть стати прелюдією кохання, поступово переходячи від одного етапу до наступного: від фізичного потягу до контакту та від інтимності до подружжя. Для якоїсь купки пар перехід від одного етапу до іншого відбувається мало не блискавично - це кохання з першого погляду. Але переважна більшість пар, хоч інтуїтивно і відчувають, як еволюціонують стосунки, зазвичай просуваються вперед методом спроб і помилок, набиваючи собі гулі. Можуть проминути тижні, місяці, а інколи й роки, поки вони нарешті знайдуть спільну мову. Проте цей процес не обов'язково мусить бути таким тривалим - але й ви не мусите полишати все на волю випадку.  Я (автор Ніколас Бутман) уважно вивчав, як чоловіки і жінки у різних куточках світу знаходили точки дотику і внутрішньо трансформувалися під взаємним емоційним впливом. Я проаналізував стосунки майже двох тисяч пар - починаючи з тих, котрі закохались із першого погляду, і закінчуючи такими, які товаришували роками, перш ніж дружба переросла у щось більше. Мені доводилось спілкуватися із парами, що прожили п'ятдесят років разом, та з палко закоханими підлітками, пристрасть котрих тривала всього лише кілька місяців. Я проводив бесіди з колишніми та теперішніми партнерами і партнерками одних і тих самих чоловіків і жінок, намагаючись з'ясувати, що вони робили не так першого разу, який досвід здобули в процесі і як їм вдалося досягти успіху з новими партнерами. Мені навіть доводилось спілкуватися з альфонсами на фешенебельних курортах Середземномор'я, і я намагався збагнути секрет їхнього універсального успіху серед муж-чин і жінок, Я розмовляв з людьми, котрі втратили близьку людину внаслідок хвороби чи нещасного випадку і були переконані, що більше ніколи не зазнають радощів кохання, поки долею випадку їм не поталанило поринути у це почуття знову. Щоб перевірити свої ідеї, я проводив семінари та тренінги, після яких навіть отримував запрошення на весілля. Мені доводилося стикатися і працювати з хворобливо невпевненими в собі індивідуумами, а також з людьми з фізичними вадами, котрі, давно зневірившись, знаходили - о диво! - палке кохання, про яке колись і мріяти не наважувалися. Ця остання група підтвердила те, про що я завжди здогадувався: кожна людина має спіткати свого обранця, і це зазвичай стається, коли найменше очікуєш. 

   Упродовж мого дослідження чітко окреслювалось одне твердження: питання не в тривалості, а в еволюції почуттів, коли кожен наступний етап приходить на зміну попередньому в чітка визначеній послідовності. Якщо опанувати механізм закохування, усі його етапи, і навчитися їх вибудовувати і корегувати, закохатися за 90 хвилин чи менше - цілком реальна справа. 

   Дослідник Артур Ерон з'ясував це під час своїх експериментів у Каліфорнійському університеті. Двох незнайомих між собою людей, мужчину і жінку, поміщали у кімнату на 90 хвилин. Обом казали, що вони неодмінно сподобаються одне одному, і пропонували обмінюватися глибоко інтимною інформацією, наприклад про моменти, коли їм було дуже незручно, або що б вони відчували, якби втратили когось із батьків. Час від часу заходив експериментатор і пропонував висловитися про те, що їм сподобалося у співрозмовнику. їм також казали дивитися одне одному в очі, не промовляючи ні слова. Після закінчення сеансу вони виходили з кімнати через різні двері. Після цього багато пар визнавало, що відчували глибоку приязність одне до одного. До речі, найперша пара, яка брала участь в експерименті, згодом одружилася і запросила доктора Ерона з колегами на весілля, Висновок: коли люди, які підходять одне одному, за допомогою мови жестів і тіла взаємно розкриваються, це нерідко збуджує сильне інтимне почуття. Доктор Ерон Закохати за 90 хв підтвердив, що очікування учасників експерименту (що вони сподобаються іншій особі) мало величезний вплив. «Якщо запитати людей, як у них відбувався процес закохування, дев'яносто відсотків скажуть, що визначальним чинником для них було довідатися, що вони подобаються - стверджує доктор Ерон. 

   Дев'яноста хвилин цілком достатньо, щоб зазирнути в душу іншої людини, перейнятися тим, чим вона живе, і дати можливість їй зробити те саме. 

   Якщо ви обоє захоплені одне одним, то, використавши цей обопільний запал, зможете прискорити емоційну еволюцію аж до духовного єднання. І це ще не все. Якщо ви справвді знайшли відповідну людину, то чому ваш союз не може тривати вічно. 

   Моє дослідження виявило ще три прості істини. 

   1. Закохуватися і залишатися закоханим - дві зовсім різні речі. Коли людина закохується - це результат хімічного процесу, внаслідок якого в неї паморочиться свідомість, голова йде обертом і розвивається психологічна залежність. При цьому організм посилено продукує гормон «задоволення» на зразок дофаміну та серотоніну, тому ви почуваєтеся, наче на сьомому небі. Але утримувати стан закоханості - зовсім інша справа. Після того як концентрація гормону «щастя» спаде (а це обов'язково станеться), щоб далі утримувати вас разом, самої «хімічної пам'яті недостатньо. 

   2. Ми не закохуємося у людей; ми закохуємося у почуття, що ці люди збуджують, коли ми разом: духовне і емоційне пробудження, відчуття розкутості, радість від того, що відчуваємо себе у безпеці, теплі та сповненими надій, відчуття повноти - це таке глибоке і ніжне почування, Набагато краще. і романтичніше сказати: «Коля, я тебе кохаю >, ніж визнати: Коли ти поруч або в моїх думках, у мене аж усе нуртує всередині, я "літаю" і серце ой як щемить. Ми ще дійдемо до того, як ці почуття можна спрямувати в потрібному напрямку і пришвидшити. 

   3. Є люди, котрі нас зрівноважують і створюють відчуття повноцінності у соціальному і психологічному плані, а є такі, що виснажують, притлумлюють почуття впевненості у власних силах або ж намагаються зробити нас іншими. Партнери в повноцінних тривалих стосунках чітко відчувають, що взаємодоповнюють, а не протиставляються одне одному. Разом вони - єдине суспільне і психологічне ціле. Коли те невловиме щось , яке так приваблює вас обох на початку стосунків, вивітрюється і ви перетворюєтеся на конкурентів, опускаючись до взаємокритики і спроб переробити одне одного, ваше спільне майбутнє полишають райдужні перспективи. Коли ж вам на шляху трапляється людина, яка вас збалансовує і доповнює, якій ви довіряєте і з якою почуваєтеся комфортно, вважайте, що ви зустріли свою гармонійну протилежність. Я послуговуватимуся цим терміном, оскільки він зазначає, що партнери можуть пасувати одне одному, як шестірні годинникового механізму. Коли ця іскра спалахує, вам обом все ясно без слів. Ця людина - коли вона поруч - є джерелом водночас невимовної радості й надзвичайного душевного спокою. Ваш обранець чи обранка багато в чому нагадує вас, але в чомусь дуже важливому - цілковита протилежність, тому вельми ймовірно, що такі взаємини переростуть у тривалий союз щасливих, відданих і люблячих партнерів. У наступній частині ви довідаєтеся, яким чином відбувається перехід від контакту до інтимних стосунків та кохання. 

   Певен, ви вже давно намагаєтеся збагнути, хто я такий, щоб повчати, як закохувати в себе людей. Слушне запитання. Впродовж двадцяти років я вивчаю особливості людської поведінки. Протягом останніх десяти я очолюю проект з нейролінгвістичного програмування і НЛП). Ця дисципліна вивчає, яким чином людина, сама того не усвідомлюючи, за допомогою мови або надихає себе, або ж зневірюється. До тринадцятирічного віку у більшості з нас виробляються усталені способи мислення. Фактична, до цього віку ми навчаємося думати не замислюючись, тобто діяти і реагувати прогнозовано. Щодня входячи у відносини зі світом, ми переживаємо і пізнаємо його через свої п'ять відчуттів. Саме це ми маємо на увазі, коли говоримо «збагнути», а відбувається цей процес таким чином: 

   1. Ви трансформуєте свій щоденний досвід у слова. 

   2. Слова перетворюються на думки. 

   3. Думки набувають форми ідей. 

   4. Ідеї переростають у дії 

   5: Дії стають звичками. 

   6. Звички формують характер. 

   7. Характер визначає долю. 

3 роками усталені реакції не змінюються, але швидкість реагування зростає. Коли в романтичних стосунках вам дають гарбуза, ви - бац! - видаєте прогнозовану (і цілком непотрібну) реакцію: Мені так кепсько. Йду додому їсти морозиво, сидіти з псом і дивитися серіали. Або ж вона приходить пізно, бо втрапила в затор, і  бацІ - прогнозована (і зовсім зайва) реакція: «Холєра, не терплю, коли примушують чекати! 

   Якщо вас не влаштовують окремі аспекти вашого життя, найкраще їх уладнати, відкорегувавши реакції на рівні автоматичного думання, - адже причина в цьому - тобто коли ви «думаєте не замислюючись». Потрібно прокрутити назад названі етапи - процес, який називають авто-бесідою, тобто внутрішній діалог, який ми провадимо самі з собою. Всі інші засоби будуть нагадувати прикладання лейкопластиря до чола в намаганні зняти головний біль. 

   Якщо ваше особисте життя стоїть на мертвій точці, можна, як і раніше, нічого не робити і чекати, що хтось сам собою з'явиться у вашому житті, або ж можна спробувати розібратися в проблемі й відкорегувати внутрішню «програму», спробувавши збагнути причину проблеми, а не її наслідки. 

   Така корекція зробить суттєві поправки у те, як ви дієте і реагуєте, і, врешті-решт, змінить вашу долю. Це лише один приклад з того, чого можна досягги за допомогою НЛП. Що ви захочете змінювати - вирішувати вам.

Продовжимо 

   

 


Робити ще такі опитування?
Всего ответов: 22
Реклама на сайті Чорнобай - 063-878-77-71 Ковка Киев
Найближчі населені пункти до селища міського типу    Чорнобай: Ви власник цих сайтів, пропоную співпрацю! м. Золотоноша20 км
смт. Оржиця29 км
м. Черкаси32 км
смт. Драбів34 км
смт. Новооржицьке48 км
м. Гребінка50 км
с. Великі Липняги56 км
м. Сміла59 км
м. Лубни61 км
Вівторок
19.03.2024
04:30

[ Управління профілем ]
Онлайн радио

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачів онлайн:
На сайті Чорнобай були:

Ремонт компютерів настройка та устаноака систем, програм та антивірусів, створення рефератів, дипломних, курсових, робіт.Банери та дизайн. Створення сайтів Черкаси - Чорнобай тел. - 063 - 878 - 77 - 71 - 096 - 180 - 12 - 12
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic License.