RSS
Чорнобаївський сайт
Офіційний сайт смт.Чорнобай. Я люблю своє рідне містечко!
Работу предлагаю Главная страніца Работа нужна Услуги предлагаю Софт Услуги нужны
Офіційний сайт Чорнобай Чорнобай робота Чорнобай послуги

КоханняВипадкове кохання.

От було б добре, якби ми могли закохуватися у відповідну для нас особу з першого погляду! Інколи таке трапляється. Вона зиркнула, він глянув, вона усміхнулася, у нього на устах посмішка заграла, - і раптом все зануртувало, внутрішні гальма відпустили, і бац! - маєш тобі кохання з першого погляду. Такий різновид кохання трапляється, коли обоє розпізнають у другому щось таке, що, вони точно знають, їм подобається, Взаємний потяг виявляється таким сильним, що відразу спонукає обох до дії - фактично, він такий потужний, що обачність і здоровий глузд летять під три чорти. 

   Як з'ясували дослідники, тут йдеться не тільки про фізичний, сексуальний потяг, але, радше, про одночасне усвідомлення обома партнерами, що вони чудова доповнюють одне одного за темпераментом та характером. 

   Доктор Ерл-Науман, автор книги «Кохання з першого погляду», опитав півтори тисячі респондентів, людей різного походження, представників найрізноманітніших рас та віросповідань, і дійшов висновку, що кохання з першого погляду - не таке вже й рідкісне явище. Ба більше, з теорії доктора Наумана випливає, якщо ви вірите в кохання з першого погляду, є приблизно шістдесят відсотків певності, що воно вам трапиться. Ось що наштовхнуло його на такий висновок:

   -Майже дві третини населення вірить у кохання з першого погляду. 

   -3 тих, хто вірить, понад половину воно спіткало. 

   -55 відсотків тих, хто зустріли таке кохання, побралися. 

   -Три чверті тих одружених пар зберегли свій шлюб. 

Візьмімо для прикладу історію Френсіса та Ейлін, батьків моїх двох найближчих друзів. У часи Другої світової війни Френсіс був пілотом на літаку-винищувачі "Спітфаєр" , і одного вечора йому трапилося бути на концерті, влаштовуваному для військовослужбовців. 

   - Як тільки Ейлін зійшла на сцену, мене охопило якесь незбагненне відчуття, - оповідав згодом Френсіс. - Я подумав: "Ця жінка буде моєю дружиною". У мене не було ані найменшого сумніву. Я не мав уявлення, хто вона, але знав, ця жінка проведе зі мною решту мого життя. Коли закінчився концерт, я пішов за куліси і якось примудрився відрекомендуватися. Ми зустрілись поглядами і мене вмить заплеснула така безмежна хвиля почуттів, що аж перехопило дух. Пригадую, як мені подумалося, що та мить вартувала всього мого життя.

   Френсіс та Ейлін одружені вже сорок вісім років, мають двох дітей та п'ятеро онуків. Прикметно, що багато років по тому їхній син Мартін, нині успішний бізнесмен, сидів якось у барі в Чикаго, аж тут увійшли три стюардеси. 

   - Час зупинився, - розповідав він згодом. - Я повернувся до колеги і сказав: "Це моя дружина". 

І він не помилився. Нині, а минуло вже аж двадцять чотири роки, вони виховують трьох чудових дітей. 

   Коли ви чітко знатимете, що вам потрібно, ви зможете якомога вигідніше себе "подавати" і навчитеся справляти блискуче перше враження. Ви зможете оптимізувати вміння встановлювати з людьми контактів і в такий спосіб відшліфувати здатність налагоджувати з ними дружні стосунки і знаходити спільну мову. Опанувавши цей етап, ви зможете - як наступний крок - легко і невимушено входити у ще інтимніші стосунки, відкриваючи душу та ділячись найпотаємнішим (саме це вибудовує міцні взаємини). Щоб дати собі з усім цим раду, я навчу вас обирати влучний момент для кожного вашого кроку, оминати підводні камені та діяти виважено й помірковано. У такий спосіб, ви зможете долати один етап за іншим з оптимальним результатом.

Знайдіть кілька хвилин і обміркуйте відповіді на такі запитання: 

як ви самі себе оцінюєте, як, на вашу думку, вас сприймають оточуючі і які чесноти ви найбільше поціновуєте в інших. 

   1. Якщо б вам довелося охарактеризувати себе лише п'ятьма словами, що б це були за слова? 

   2. Якби інші мали у своєму розпорядженні всього лише п'ять слів, щоб дати вам характеристику, які слова, ви гадаєте, вони б обрали? 

   3. Чи ваша і їхня характеристики збігаються? Якщо ні, то як ви пояснюєте розбіжності? 

   4. Якщо не брати до уваги зовнішність, що найкращого могли б про вас сказати? 

   5. Якими найважливішими чеснотам, на вашу думку, має бути наділений справжній друг? діловий партнер? коханий/кохана?

 Продовження, хто зможе стати вашою половинкою


Робити ще такі опитування?
Всего ответов: 22
Реклама на сайті Чорнобай - 063-878-77-71 Ковка Киев
Найближчі населені пункти до селища міського типу    Чорнобай: Ви власник цих сайтів, пропоную співпрацю! м. Золотоноша20 км
смт. Оржиця29 км
м. Черкаси32 км
смт. Драбів34 км
смт. Новооржицьке48 км
м. Гребінка50 км
с. Великі Липняги56 км
м. Сміла59 км
м. Лубни61 км
Понеділок
12.04.2021
08:35

[ Управління профілем ]
Онлайн радио

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачів онлайн:
На сайті Чорнобай були:

Ремонт компютерів настройка та устаноака систем, програм та антивірусів, створення рефератів, дипломних, курсових, робіт.Банери та дизайн. Створення сайтів Черкаси - Чорнобай тел. - 063 - 878 - 77 - 71 - 096 - 180 - 12 - 12
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic License.