RSS
Чорнобаївський сайт
Офіційний сайт смт.Чорнобай. Я люблю своє рідне містечко!
Работу предлагаю Главная страніца Работа нужна Услуги предлагаю Софт Услуги нужны
Офіційний сайт Чорнобай Чорнобай робота Чорнобай послуги

Ароматерапія – світ ароматів для вас


красаПриродно, що така дорожнеча викликала бажання підроблювати масло, за що жорстоко карали. Наприклад, в Германії, спійманих на місці злочину фальсифікаторів або спалювали на вогнищі, або закопували живими в землю разом з підробками.

"Друге народження" інтересу до ефірних масел сталося в XIX-XX століттях. У 1920 р. французький хімік-парфюмер Рене Гатефоссе при проведенні досвіду серйозно обпалив руку. Абсолютно випадково він занурив її в ємність з маслом лаванди, думаючи, що там вода. Як же було його здивування, коли біль від опіку став утихати і незабаром припинилася. Хімік продовжив робити пов'язки з маслом лаванди. Обпалена рука зажила, а на шкірі не залишилося рубців. Гатефоссе вивчив хімічний склад масла лаванди і виявив в ньому велику кількість біологічно активних елементів. Дослідивши інші ефірні масла, хімік прийшов до висновку, що всі вони володіють унікальними цілющими властивостями.

Наука про лікування різних захворювань ароматами природних масел отримала назву – Ароматерапія. Цей термін з'явився на початку 20 років. Протягом декількох років сформувалася нова наука – ароматология – розділ фармакології, що досліджує ефірні і інші леткі ароматні речовини.

Завдяки своїм унікальним терапевтичним властивостям, ефірні масла надають благотворну дію на шкіру, кровообіг, м'язи і суглоби. Вони ефективні проти багатьох мікроорганізмів, що викликають захворювання дихальної і сечостатевої системи. Антиоксидантна дія сприятлива для ендокринної, імунної і нервової системи.

Сучасні учені доводять: натуральні ефірні масла дійсно володіють цілющими властивостями і, більш того, здатні "збудити" сили, що дрімають в людині.

Звідки ж ефірним маслам відомо, як допомогти нашому організму? Все дуже просто. Квіти, дерева, трави існували на Землі задовго до появи людини. Тому витягувані з них ефірні масла на рівні генів "знають" значно більше, ніж ми, люди. Проникаючи через шкірний покрив в клітку, вони заставляють її "згадувати", як вона працювала, будучи здоровою. Виходить, що клітка відновлює саму себе! Учені навіть підрахували, що натуральні ефірні масла здатні повернути клітку до здорового способу життя всього за 7 секунд.

Ефірні масла діють, як природні фільтри. Вони знаходяться в організмі протягом 20 хвилин і потім, надавши допомогу, повністю покидають його. Ефірні масла відносять з собою токсини і шлаки і не залишають будь-яких побічних ефектів або чужорідних речовин. Виходить, що, застосовуючи ароматерапію, ми поєднуємо задоволення і користь!

По-перше, Ви обираєте той запах, який приємний саме Вам. З ефірними маслами є де "розгулятися" навіть найвередливішому гурманові! Можна вибрати аромат по своєму настрою: тонізуючий або, навпаки, розслаблюючий; за темпераментом; і навіть по планетарному впливу.

По-друге, Ви боретесь з шкідливими мікробами, відновлюєте імунітет і даєте повноцінне живлення кожній клітці організму. Ефірні масла заповнюють потреби у вітамінах, мікроелементах, амінокислотах і інших речовинах.

Більш детальна інформація за телефоном 093-420-16-83


Вам подобається житти в смт.Чорнобай?
Всего ответов: 34
Реклама на сайті Чорнобай - 063-878-77-71 Ковка Киев
Найближчі населені пункти до селища міського типу    Чорнобай: Ви власник цих сайтів, пропоную співпрацю! м. Золотоноша20 км
смт. Оржиця29 км
м. Черкаси32 км
смт. Драбів34 км
смт. Новооржицьке48 км
м. Гребінка50 км
с. Великі Липняги56 км
м. Сміла59 км
м. Лубни61 км
Понеділок
12.04.2021
08:16

[ Управління профілем ]
Онлайн радио

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачів онлайн:
На сайті Чорнобай були:

Ремонт компютерів настройка та устаноака систем, програм та антивірусів, створення рефератів, дипломних, курсових, робіт.Банери та дизайн. Створення сайтів Черкаси - Чорнобай тел. - 063 - 878 - 77 - 71 - 096 - 180 - 12 - 12
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic License.