RSS
Чорнобаївський сайт
Офіційний сайт смт.Чорнобай. Я люблю своє рідне містечко!
Работу предлагаю Главная страніца Работа нужна Услуги предлагаю Софт Услуги нужны
Офіційний сайт Чорнобай Чорнобай робота Чорнобай послуги

КоханняУ пошуках кохання.

Але якщо кохання має критичне значення для нашого здоров'я та самопочуття, чому ж інколи так складно його знайти? Почнемо з того, що ті байки, якими нас годує Голлівуд про ідеального партнера, ніщо інше, як чистої води нісенітниця. Медіа, загалом, створюють у нас хибне враження щодо можливого обранця чи обраниці. Гортаючи сторінки глянцевих журналів, переглядаючи кінофільми і дивлячись телевізійні програми, мимоволі починаєш думати, що, коли хочеш бути конкурентноздатним у пошуках партнера, мусиш відповідати певному зовнішньому іміджу, розмовляти тільки на певні теми, ставити перед собою тільки певні фінансові та професійні цілі, і навіть пахнути в запрограмований спосіб. 

   Насправді ж, люди, яких бачимо на телебаченні та на сторінках шикарних журналів, нічим не відрізняються від нас із вами. Я це знаю не з розповідей, оскільки фотографував їх. Це - звичайнісінькі люди, і єдине, що відрізняє їх від нас; це - відповідна зачіска, макіяж і вигідний ракурс зйомки. 3 їхніх уст звучить текст, написаний іншим, на них вбрання, створене іншими, вони півжиття проводять на дієті і нерідко йдуть «під ніж заради не безболісних косметичних корекцій. Весь цей шик і блиск - елемент ілюзії, яку ми дозволили собі нав'язати. Але іронія долі полягає в тому, що, коли зазирнути за куліси, переконуєшся, що вся ця мішура, яку створюють укладками, тонуванням, тренуваннями, анітрохи не додає до самооцінки цих людей, Всередині вони такі ж, як і ми з вами.

   Намагаючись відповідати створеним засобами інформації ідеалам, ми дали себе ошукати, одягнувши маски, та самі купуємося на машкару, що бачимо навколо. То хіба ж дивно, що коли личина злітає і перед нами постають реальні люди, виникають питання несумісності, все летить шкереберть і закінчується розчаруванням та злістю. І нічого дивного, що загальна кількість розлучень перевалила за п'ятдесят відсотків.

   Я в жодному разі вас не агітую попускати віжки, - зовсім навпаки, ви повинні максимально змобілізувати увесь свій потенціал. І я намагаюся вас переконати, щоб ви особливо не переймалися, якщо бачите різницю між собою і тією «братією, що дивиться на вас з екрана чи зі сторінок друкованих видань, бо ті люди самі мало скидаються на тих, якими є в реальному житті. Отож, будьте самими собою, оптимізуйте свій потенціал і позбувайтеся масок. І ви, дуже ймовірно, з'ясуєте, що приховували те, чим насправді варто пишатися.

Нас також привчали думати, що наш принц чи принцеса несподівано, як сніг на голову, з' являться у нашому житті й поставлять нас перед фактом. Але в більшості випадків так не стається. Немає сумніву, кохання з першого погляду - реальна річ, але було б немудро на нього розраховувати. Уявіть собі, що ви, втративши роботу, вирішили сісти й чекати, доки вам постукають у двері й запропонують шикарну роботу. Так можна чекати й довіку. Натомість треба йти в люди, спілкуватись, налагоджувати контакти, випробовувати різні можливості. Ось так приблизно виглядає кохання за планом. 

   Кохання за планом - це серія кроків, що мали б допомогти вам зблизитися зі своєю половинкою-протилежністю. У цьому немає ніякого холодного розрахунку і це зовсім не передбачає, що ви мусите погоджуватися на гірший варіант. Це, радше, розуміння процесу закохування у відповідну особу і рух у правильному напрямку, щоб це зреалізувати. Тактика в даній справі грунтується на досвіді тих, кому воно вдалося і котрі перебувають у щасливому тривалому союзі, але оскільки помилка  зазвичай найкращий вчитель, ми також запозичуватимемо інформацію із сумного досвіду тих, хто чимало помилявся. У цій тактиці застосовано величезний арсенал мови жестів та тіла, мовних прийомів, аби раціональніше використати власну зовнішність, вдачу й уміння провадити діалог. Почати варто з оцінки власного внутрішнього монологу та з неупередженого погляду на людину, якою, вам здається, ви є. Проаналізуйте свої риси характеру. Ви екстраверт чи інтроверт? У вас переважає раціональне чи емоційне начало? Як би ви себе охарактеризували: як людину, в якої найкраще розвинений зоровий канал сприйняття! Слуховий! Тактильний? Ви кін-естетик! Пізнавши самого себе., ви більш чітко уявите тип людини, яку ви найімовірніше зможете покохати і яка відповість вам взаємністю. 

ТВОРИТИ МУЗИКУ - Напевно усі чули давню приповідку «На всякого купця є свій крам», Дуже слушно сказано. Немає жодного значення хто ви, що ВИ думаєте чи які ви з вигляду, ваша друга половинка десь на вас чекає і видивляється, всім серцем бажаючи торкатися, пестити, захоплюватися, кохати і доповнювати вас. Вам лише треба її знайти - про це ми поговоримо у розділі дальше. 

   Чи доводилося вам чути приповідку про двох закоханих, що разом творять дивовижну музику?  На перший погляд це може видатися банальною сентиментальністю, але це вдала метафора. Вважайте, що уміння, які ви здобуватимете, пересуваючись сторінками цього сайту, - це гами, які треба грати, не знаючи перепочинку, щоб колись створити свій платиновий альбом неповторних любовних хітів, гідних нагороди Греммі і якому позаздрила б сама Селін Діон. 

Продовження,випадкове кохання


Який у вас біоритм життя?
Всего ответов: 31
Реклама на сайті Чорнобай - 063-878-77-71 Ковка Киев
Найближчі населені пункти до селища міського типу    Чорнобай: Ви власник цих сайтів, пропоную співпрацю! м. Золотоноша20 км
смт. Оржиця29 км
м. Черкаси32 км
смт. Драбів34 км
смт. Новооржицьке48 км
м. Гребінка50 км
с. Великі Липняги56 км
м. Сміла59 км
м. Лубни61 км
Понеділок
12.04.2021
07:12

[ Управління профілем ]
Онлайн радио

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачів онлайн:
На сайті Чорнобай були:

Ремонт компютерів настройка та устаноака систем, програм та антивірусів, створення рефератів, дипломних, курсових, робіт.Банери та дизайн. Створення сайтів Черкаси - Чорнобай тел. - 063 - 878 - 77 - 71 - 096 - 180 - 12 - 12
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic License.