RSS
Чорнобаївський сайт
Офіційний сайт смт.Чорнобай. Я люблю своє рідне містечко!
Работу предлагаю Главная страніца Работа нужна Услуги предлагаю Софт Услуги нужны
Офіційний сайт Чорнобай Чорнобай робота Чорнобай послуги

Алгоритм

У пошуках алгоритму.

Я опитав пари, що перебували у щасливих тривалих взаєминах, та такі, стосунки котрих були на різних етапах розладнаності. Я опрацював все, що написано на дану тему, як книжки, так і наукові статті, і, нарешті, збагнув, що практично ніхто не говорить про найголовніше: найщасливіші пари утримують дуже тонку рівновагу між двома протилежними твердженнями: «все притягує собі подібне» та протилежності взаємопритягуються». 

   Існують сотні книжок про побачення, флірт, те, як партнери набивають собі ціну, те, як підвести його до остаточного рішення, а її до ствердної відповіді тощо. Але мене дивувало, що автори всіх цих книжок, здавалось, не помічають очевидного. Партнери у найбільш повнокровних стосунках компенсують одне одному те, чого їм самим бракує. Це власне те, чим кожна людина в пошуках кохання повинна керуватися: щоб обраниця чи обранець доповнював вас, щоби між вами спалахувала та іскра, яка виникає лише між протилежними зарядами. На кожного з нас чекає справжнє і повсюдне розмаїття потенційних партнерів, Водночас переважна більшість людей, що їх зустрічаєте в житті, не є такою «гармонійною протилежністю». Життя зводитиме вас із різноманітними людьми, які будуть чарівними і захопливими, але не обов'язково підійдуть вам. Отож, коли запізнаєте людину, яка вам дуже до вподоби, але з якою стосунки не складаються так, як ви сподівались, і нема виразного відчуття, що це саме те «єдине», не чіпляйтесь за цей зв'язок, вийдіть із нього. Не звинувачуйте себе, тут немає нічого особистого, просто ви одне одному не пара. 

   3 часу публікації двох моїх попередніх книг я чимало виступав на теле- та радіошоу, давав чисельні інтерв'ю для найрізноманітніших часописів. У результаті я щодня отримую електронною поштою купи листів, автори яких потребують поради. Дана книжка написана у відповідь на всі ці звернення, що зводяться до одного запитання; «Як знайти міцне тривале кохання?» Людям хочеться, щоб хтось, узявши їх за руку, все розтлумачив і вивів із довгого тунелю.  Це найкраще, що я зміг запропонувати. Книга яку ми виклали на сайт Чорнобай містить перевірену методику для тих, хто прагне справити неповторне перше враження і зав'язати ближчі стосунки, Вона виведе вас із ситуацій нервозності чи непевності і приведе до міцних і тривких взаємин. Водночас  примусить вас залишатися собою і робити тільки те, що для вас природно. Ця книжка написана від чистого серця і, як і мої попередні книжки, перевірена на практиці. 

   Не будьте пасивними. Натомість зробіть зусилля і постановіть собі, що втілюватимете в життя те, про що тут йтиметься. Можливо, вам не до душі перспектива, що хтось вестиме вас за руку, але якщо ви сповнені рішучості й бажання, від вас вимагається лише поклацати всі сторінки нашого сайту і почати з самого початку.

Продовжимо, Що таке кохання?

 Відкрити портал знайомств?
Всего ответов: 23
Реклама на сайті Чорнобай - 063-878-77-71 Ковка Киев
Найближчі населені пункти до селища міського типу    Чорнобай: Ви власник цих сайтів, пропоную співпрацю! м. Золотоноша20 км
смт. Оржиця29 км
м. Черкаси32 км
смт. Драбів34 км
смт. Новооржицьке48 км
м. Гребінка50 км
с. Великі Липняги56 км
м. Сміла59 км
м. Лубни61 км
Понеділок
12.04.2021
08:10

[ Управління профілем ]
Онлайн радио

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачів онлайн:
На сайті Чорнобай були:

Ремонт компютерів настройка та устаноака систем, програм та антивірусів, створення рефератів, дипломних, курсових, робіт.Банери та дизайн. Створення сайтів Черкаси - Чорнобай тел. - 063 - 878 - 77 - 71 - 096 - 180 - 12 - 12
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic License.