RSS
Чорнобаївський сайт
Офіційний сайт смт.Чорнобай. Я люблю своє рідне містечко!
Работу предлагаю Главная страніца Работа нужна Услуги предлагаю Софт Услуги нужны
Офіційний сайт Чорнобай Чорнобай робота Чорнобай послуги

Я розповім на Українській мові як створити сайт, що потрібно і пошагово, все від початку до кінця.
Перше що нам потрібно для створення сайта з юкозом, ми на даний момент розглянемо створення сайта з юкозом.
Це - регістрація тут, зереєструвались, тому продовжим.Виберем собі домен, наприклад, moisait.at.ua не забуваєм що мається суб домен, це виходить так moisait. ваший суб-домен, а at. чи ucoz це головний домен,не забуваєм вибрати підходящий домен з вашою назвою,(свій домен коштує грошей).Після того як зареєстрували домен, виберем дизайн не потрібно хвилюватись дизайн можна змінити коли завгодно, головне це приблизно сформулювати свої погляди на тому дизайні який вам більш підходить, ну і звісно для самого сайту, під його тематику.
Ми вибрали дизайн заповнили основні слова, і ми потрапляємо в панель управління.
Що нам першим робити? це  назвати і прописати сайт.
Так як ви виконали все що я вам розповів, тому нам цікаво як наший сайт виглядає, переходимо в панелі управління в верхньому екрані є слово общее, клацаєм на нього і бачимо свій домен це і є ваший сайт, яким будуть бачити його користувачі.
Как с панели управления перейти на сайт юкозПісля того як ви на любувались сайтом нам потрібно зробити саме головне, це пройти біля общее розташовано настройки, потім вікно опуститься обераєм общие настройки, Как прописать сайт юкоз Нам потрібно вставити цей код ви потім зрозумієте чому.
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Переглянте чи все правильно в настройках, і ми продовжимо. Нам потрібно змінити назву сайта, мой сайт зробити щоб він дійсно був вашим.Для цього є два шляхи легкий це через конструктор і у панелі управління в html коді шукати він повинен бути або в верхній частині сайта чи в сторінках сайта, розглянемо перший шлях зміни ім'я сайта. Так на самому сайті вам потрібно найти також свої допоміжні речаги керування сайтом, це такі як -ЗАГАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДОДАВАННЯ КОРИСТУВАЧІ МУЛЬТИМЕДІЯ ну те що нам потрібне КОНСТРУКТОР, включаєм конструктор і ми наблюдаємо що мой сайт виділяється, тож ми клацаєм мишкою виправляємо так як вам потрібно, потім не забуваєм так само клацаєм на конструктор і тепер вибераєм зберегти, і на далі варто памятати що після змін до конструктора потрібно зберігати.Конструктор що б його освоїти не важкий на перших етапах він буде вашим помічником, я вже не використовую конструктор, тому що освоїв код html. Так ми все з вами це пройдемо. Ознайомлюйтесь з сайтом а я буду викладати інформації, як тільки буде змога. Дякую за увагу щасти.
Создать сайт с юкоз

Створіть надійний пароль цей пароль буде на всіх ваших сайтах, тому що б його не мінять робіть роботу один раз, пароль придумайте і запишіть на листку він повинен бути цифра буква, чим він більший тим спокійно буде вам.
Реєстрація в системі юкоз
Правильно оберіть домен і суб-домен, його вже виправити не можна, най популярніший домен від юкоза в Україні це- at.ua
Создать сайт бесплатно
Придумайте як назвати ваший сайт, виберіть дизайн, і також мову, на якому буде ваш майбутьний сайт.
как создать сайт
Вам потрібно обрати модулі для вашого сайту, це на даному єтапі не важливо, їх можна активувати і пізніше, є бажання активуйте.
Первые шаги при создании сайта
І так ви створили сайт і ви знаходитесь в панелі управління своїм сайтом.
Что нужно для создании сайта

Ким ви працюєте?
Всего ответов: 40
Реклама на сайті Чорнобай - 063-878-77-71 Ковка Киев
Найближчі населені пункти до селища міського типу    Чорнобай: Ви власник цих сайтів, пропоную співпрацю! м. Золотоноша20 км
смт. Оржиця29 км
м. Черкаси32 км
смт. Драбів34 км
смт. Новооржицьке48 км
м. Гребінка50 км
с. Великі Липняги56 км
м. Сміла59 км
м. Лубни61 км
Вівторок
13.04.2021
01:23

[ Управління профілем ]
Онлайн радио

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачів онлайн:
На сайті Чорнобай були:

Ремонт компютерів настройка та устаноака систем, програм та антивірусів, створення рефератів, дипломних, курсових, робіт.Банери та дизайн. Створення сайтів Черкаси - Чорнобай тел. - 063 - 878 - 77 - 71 - 096 - 180 - 12 - 12
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 Generic License.