Головна » 2012 » Травень » 26 » Колоди в ліжку
07:59
Колоди в ліжку
Сайт Чорнобай Пропонуємо вам ознайомитись з роздумами автора-чоловіка стосовно пасивності жінок у сексі.

Неодноразово обговорював тему про «колоди в ліжку» зі своїми подругами-жінками, однак так і не отримав відповіді на те, чому так часто прекрасна половина людства зі свого боку надає перевагу пасивному виду сексу. Лежать, стогнуть і навіть кричать, але не рухаються...Щонайменше, це прикро для нас. Ти над нею і так, і сяк, і десять потів уже зійшло, а колода як лежала, так і не зрушила з місця. Скажеш, занадто грубо? А як інакше? Наведу кілька прикладів, серед яких 90% жінок упізнають себе. Ти думаєш, що ти «прекрасна у ліжку», тому що: 


1. У тебе великі груди. Груди мало що значать у сексі... Хіба що, допоможуть чоловікові збудитися при певних його проблемах, а так... 

2. У тебе ідеальна фігура. Така сама помилкова думка, що і з грудьми. Так, це збуджує і надає сексу більшої пристрасті, але, якщо займатися сексом у темряві, твої 90-60-90 ніхто не помітить. Колода з ідеальними формами все одно залишиться колодою.

3. Ти промовляєш репліки під час сексу на зразок "о так", "давай ще" тощо. Класно, Це приємно для чоловіка, але він і так над тобою «працює», і, повір, старається, а твої крики нічим йому не допоможуть. Ти просто імітуєш колоду, що вміє говорити. А якщо ти ще й імітуєш оргазм, то таке чоловік може й не пробачити.

4. У тебе було багато партнерів. Кількість твоїх коханців нічого не значить, якщо ти колода, яка просто вважає себе найкращою.

5Все-таки рухаєшся. Ти рухаєшся чи просто хочеш пришвидшити темп партнера. Чудово. Але робити це треба поступово, вловивши його ритм і потроху пришвидшувати, а не рухатися, як тобі заманеться... Це збиває чоловіків. Це елементарні приклади, яких можна нарахувати ще з десяток. Звісно, зустрічаються колоди і між чоловіками. Проте їхній відсоток значно менший, і у них, зазвичай, немає постійних партнерок, адже кому потрібна колода в ліжку? Але все ж це можна виправити, було б бажання. Спочатку візьми ініціативу в свої руки, навіть якщо ти недосвідчена у сексі. Раптово перекинь партнера в іншу позу, зроби щось дике та незвичайне. Ініціативну жінку чоловіки ніколи не назвуть колодою в ліжку, Крім того, ти допоможеш чоловікові. Йому не потрібно ламати голову, яку ще позу використати, щоб принести тобі задоволення. Якщо партнер пропонує змінити позицію, не відтягуй цей момент. Прислухайся до ритму партнера і обережно починай рухати стегнами (так можна робити майже у всіх позиціях). Можливо, ти йому цим не дуже посприяєш, але це вже допоможе постати тобі в його очах не колодою, а сексуальним партнером. Тим паче, що невміння рухатись - це перша ознака «колодоподібності». Тож, якщо ти не рухаєшся під час сексу, а твій чоловік про це тобі нічого не каже - він просто не хоче тебе образити, але терпітиме він це недовго. Не бійся експериментувати та дивувати чоловіка. Це подобається нам усім.

 

 

Переглядів: 896 | Додав: [UA]Admin | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 1
0
1 Свєтік   [Матеріал]
Чомусь мені не зрозуміло а що такі бувають

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Які фільми розміщувати в нас на сайті?
Всего ответов: 32
Реклама на сайті Чорнобай - 063-878-77-71 Ковка Киев
Найближчі населені пункти до селища міського типу    Чорнобай: Ви власник цих сайтів, пропоную співпрацю! м. Золотоноша20 км
смт. Оржиця29 км
м. Черкаси32 км
смт. Драбів34 км
смт. Новооржицьке48 км
м. Гребінка50 км
с. Великі Липняги56 км
м. Сміла59 км
м. Лубни61 км
Четвер
09.07.2020
01:48

[ Управління профілем ]
Онлайн радио

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачів онлайн:
На сайті Чорнобай були:

Ремонт компютерів настройка та устаноака систем, програм та антивірусів, створення рефератів, дипломних, курсових, робіт.Банери та дизайн. Створення сайтів Черкаси - Чорнобай тел. - 063 - 878 - 77 - 71 - 096 - 180 - 12 - 12